Ahmet Ağaoğlu’ndan Hakem Eleştirisi!

Ahmet Ağaoğlu’ndan hakem eleştirisi!

Medipol Başakşehir maçının ardından konuşan Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, 2019-20 sezonuna vurgu yaparak hakem eleştirisinde bulundu.

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, 0-0 biten Maç yayınları Medipol Başakşehir maçının ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı.,

Ağaoğlu’nun açıklamaları şu şekilde;

“Koca bir ilk yarıyı bitirdik”

“Koca bir ilk yarıyı bitirdik. Hedeflediğimiz yerde değil ama hedeflediğimize yakın bir yerde bitirdik. Şanssız sakatlıklar…. Gervinho ve Edgar’ın çaprazları, Nwakaeme’nin 6 maç kaybetmesi, Perez’in, Bakasetas’ın Abdülkadir’in sakatlığı… Bunlar üst üste koyunca büyük problemler ama geniş kadro planlamasının ve hocanın planladığı şekilde oyun sistemi ve kadroyu başarılı bir şekilde sahaya yansıtması önemli. 46 puan iyi bir puan.”

“Yolumuz uzun, yükümüz ağır”

“Genel değerlendirme yapacak olursak çok güzel bir maç oldu. Bir ara Bundesliga maçı tadında bir maç seyreder gibi hissettim kendimi. Direkten dönen iki topumuz var, inşallah bu alışkanlık haline gelmez. Karşı karşıya kaçan pozisyonlar var. Ama oyun geneline baktığımızda karakteristik oyun özelliğini sahaya yansıtan bir Trabzonspor vardı. Skordan bağımsız konuşursak oyunda kazandık. İlk yarıyla ilgili konuşursak hocamızı, oyuncularımızı ve teknik ekibimizi tebrik etmekten başka bir şey bulamıyorum. Buraya çizgiyi çekiyoruz, Malatya maçıyla beraber lig Trabzonspor için yeniden başlıyor. Bu puan kayıplarının olası olduğunu çok önceden ifade etmiştim. Bunlar yaşanabiliyor.

“Aynı senaryoyu raftan indirip önümüze koymaya çalışıyorlarsa şunu söylüyorum; sakın ha!”

“Kulüpler Birliği’nde 16 kulüp başkanı olarak biz ligin ilk yarısının sonuna kadar prensipte konuşmama kararı almıştık. Ligin ilk yarısının son düdüğü çaldığına göre… Ortalıkta dolaşan söylentilerden yaratılan algı üzerinden birkaç şey söylemek istiyorum. 2019-20’nin senaryosunu raftan indirip tozunu alarak bizim önümüze koymaya çalışıyorlarsa şunu söylüyorum, sakın ha! Sakın ha, sakın böyle bir şeye teşebbüs etmeyin. Hakemlere her türlü yardımcı olmaya çalışıyoruz. İşin o topuna hiç girmemeye gayret ediyoruz. Eğitim anlamında Kulüpler Birliği, Canlı bahis tahminleri yapan ekip ise TFF’ye ve MHK’ye tam destek veriyor.

Spor

Bir yanıt yazın