Altay Afyonkarahisar Kampında Çalışmalar Hız Kesmeden Devam Ediyor

Altay Afyonkarahisar Kampında Çalışmalar Hız Kesmeden Devam Ediyor

Altay’ın Afyonkarahisar kampı hız kesmeden devam ediyor. Yapmış olduğu çalışmalarına hafta sonu da ara vermeyen siyah beyazlı ekip günü gerçekleştirmiş olduğu antrenman ile tamamlamış oldu. Taraftarium24 yapılan yorumlara göre teknik direktör Sinan Kaloğlu yönetiminde yapılmış olan antrenmanlar futbolculara özellikle dayanıklılık çalışmaları yaptırdığı belirtildi.

2022 2023 sezonunda futbol severler canlı maç izle ile tüm maçları izleyebilirler. Spor Toto 1. ligde mücadelesini devam ettirecek olan Altay 3. etap kamp çalışmalarını Afyonkarahisar’da gerçekleştirdiği antrenman ile devam ettirdi. Teknik direktör Sinan Kaloğlu yönetiminde yapılan antrenmanda oyuncular ilk önce ısınma hareketleri daha sonrasında aerobik koşular yaparak antrenmana devam etti. Altay ile yarın yapılacak olan antrenmanlarla hazırlıklarına devam edecek.

İzmir temsilcisinin giden hafta çalışmalarına başlayan Afyonkarahisar kampı gerçekleştirilen antrenmanlar ile devam ediyor. Kocatepe spor kompleksinde yapılmış olan antrenman ısınma ve kondisyon hareketleri ile başlarken daha sonrasında düz koşu ve çift kale maç ile devam etti. Teknik heyet ve futbolcuların eksiksiz katılmış olduğu antrenmanların fotoğrafları ise kulübün resmi internet ve sosyal medya hesabından yayınlanarak taraftara yansıtıldı.

Altay’ın 32 Kişilik Kadro İle Başlamış Olduğu Afyon Kampı Devam Ediyor

Süper Toto 1. Lig ekiplerinden olan Altay’ın yeni sezon hazırlıklarının ikinci hesabını gerçekleştirmiş olduğu Afyonkarahisar kampı şu an için devam ediyor. Süper Toto 1. Lig ekiplerinden Altay’ın yeni sezon hazırlıklarının yapmış olduğu etrafında Afyonkarahisar kampı alanı içerisinde devam ettiriyor. Kocatepe spor kompleksinde antrenmanlarının yapmış olan takımın kampı 32 futbolcunun katılımı ile hazırlıkların devam ettiren Siyah beyazlı ekipte morallerin yerinde olduğu gözlenirken ısınma, kondisyon hareketleriyle başlayan antrenmanlar ile fiziksel dayanıklılık çalışmalarda yapabiliyor. Düzenlenmiş olan bu kampı ay sonuna kadar devam edeceği belirtilmiştir.

Sinan Kaloğlu Açıklamada Bulundu

Internet üzerinden katılmış oldu bir canlı yayında açıklamalarda bulunan Siyah beyazlı takımın 41 yaşındaki teknik patronu Sinan Kaloğlu bu sene çok zorlu bir lig bizi bekliyor. Transfer yasağının devam ettiği ve pek çok oyuncunun kaybettiğini açıklayan Sinan Kaloğlu zorlu bir süreç yaşayacağız. Bu şimdiden belli. Şampiyonluğu oynayan takımların yaptığı transferleri görüyoruz alt ligden gelen Sakarya spor Pendik sporunda kadroları çok güçlü diye ifade etti.

Spor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

SekaBet | casino siteleri