Blue Jean Ile Kombinlenebilecek Ayakkabı Önerileri

Blue Jean ile Kombinlenebilecek Ayakkabı Önerileri

Uyum içinde giymek pek çok insan için oldukça önemli bir gerekliliktir. Nitekim temiz ve düzenli bir giyim insanın yaşamının daha düzenli olmasında büyük bir paya sahiptir. İnsanların giydiklerinin enerjisinin manevi durumlarına yansıyor olması etkisi uzun zaman önce anlaşılan bir durumdur. Nitekim çeşitli tarzlarda giyim-kuşam tercihleri olan insanlar için farklı parçaları bir araya getirmek daha zor olabilir. Diğer taraftan takım giymeye alışmış bir insanın aksesuar seçimi zor olabilirken, aynı zamanda elbise giymeye alışık bir insan için ceket tercihi oldukça güç olacaktır. Ancak söz konusu giyim tarzları içerisinde blue jean en kolay parçalar arasında yer alır. Genel itibariyle pek çok şeyle uyum sağlayabilecek bir parça olması blue jean severler için oldukça önemli bir avantajdır. Blue jean ile uyum sağlayabilecek ayakkabılar çok çeşitlidir. Erkek ev terliği kategorisi de dâhil olmak üzere en imkânsız parçaların bile blue jean ile uyumu mükemmel olabilir.

Blue jean kolay kombinlenebilen bir parça olmasına rağmen doğru biyolojinin seçilmemesi durumunda ortaya ciddi bir karmaşa çıkabilir. Bu sebeple kişinin öncelikle kendine uygun bir pantolon seçmesi faydasına olacaktır. Pantolon seçiminin ardından ayakkabı seçimine geçmek gerekir. Nitekim birleşim yaparken büyükten küçüğe ilerlemek daha kolay ve daha hızlı sonucu almayı sağlar. Blue jean ile kombinlenebilecek ürünler arasında kadın terlik modelleri de yer alır. Özellikle son dönemlerde Amerika’da yaşayan ünlülerin tarzından esinlenilerek boyfriend pantolonların altına topuklu terlikler tercih edilmektedir. Maskülen havanın biraz daha kırılmasında etkili olan bu birleşim pek çok kimse tarafından kabul edilmiştir. Blue jean ile kombinlenebilecek diğer en önemli ve en klasik parça ise beyaz spor ayakkabılardır. Özellikle yüksek tabanlı ayakkabıların boyu daha uzun göstermesi bacak boyunun da iyi görünmesinde etkilidir.

Blue jean kombinasyonlarında özellikle mom jeanlerin altına giyilecek martins ayakkabılar inanılmaz bir gücü ortaya çıkarır. Kaba halleri ile geniş tabanları ile dikkat çeken bu ayakkabıların uyumu inanılmaz bir estetiği ortaya çıkarır. Muya ülkemizdeki yerli üretim gerçekleştiren markalar arasında kaliteyi göz önünde bulunduran önemli bir isimdir.

Moda ve Yaşam

Bir cevap yazın