Boyun Fıtığı Tedavisi Nasıl Yapılır

Boyun Fıtığı Tedavisi Nasıl Yapılır?

Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi boyun fıtığı üzerinde de etkili bir yöntemdir. Tıptaki adı servikal disk hernisi olan boyun fıtığı, insanların hayatları üzerinde olumsuz bir etkiye sahiptir. Özellikle yaşın ilerlemesine bağlı olarak ortaya çıkan bu hastalık, insanların fazlaca rastladığı bir problemdir. Boyun bölgesinde yer alan omurlar arasında bazı diskler bulunmaktadır. Bu diskler içerisinde de sinirler vardır. Disklerin hareket etmesi sonucu sinirler sıkışmakta ve bazı ağrılara neden olmaktadır. Omurilik geçen kanalda ise değişim meydana gelmektedir. Hem iş hayatında hem de sosyal hayatta kısıtlayıcı olan boyun fıtığı, ameliyatsız bazı yöntemler ile tedavi edilebilmektedir. Op. Dr. Fatih Kırar tarafından uygulanan ameliyatsız tedavi yöntemlerinden her biri ağrısız ve acısız olarak karşımıza çıkmaktadır. Kalıcı bir etki yapan tedaviler sayesinde hastalar tekrar aynı rahatsızlık ile uğraşmak zorunda kalmamaktadır.

Ortalama 15 dakika süren boyun fıtığı tedavisi ile hastalar eski hayatlarına kısa sürede dönebilmektedir. Her vücut tipine ve her tanıya göre ayrı ayrı tedavi yöntemi belirlenmektedir. Doğru uygulanan her tedavide başarılı bir süreç izlenmektedir. Alanında Uzman Op. Dr. Fatih Kırar son teknolojiden yardım alarak boyun fıtığını iyileştirmeyi amaçlamaktadır. Hastalarını mutlu bir şekilde taburcu etmeyi amaçlayan Kırar, hem boyun fıtığı tedavisinde hem de bel fıtığı tedavisinde büyük başarılar elde etmiştir.

OP. DR. FATİH KIRAR YORUMLARI VE ŞİKÂYETLERİ

Op. Dr. Fatih Kırar tarafından gerçekleştirilen boyun fıtığı tedavilerinde iğne ya da ilaca rastlanmamaktadır. Tedaviler ameliyatsız olarak gerçekleştirilmekte ve acısız tamamlanmaktadır. Kırar’ın tedavi ettiği hastalar, hem tedavi sürecinde hem de tedavi sonrasında memnun kalmaktadır. Aşağıda Op. Dr. Fatih Kırar ve işlemleri ile ilgili hastalardan alınan bazı yorumlara yer verilmiştir:

“Yıllardır hem boynumdan hem de belimden ağrı çekiyordum. Bu ağrılarımı dindirmek istiyordum. Bir gün televizyon izler iken karşıma Op. Dr. Fatih Kırar çıktı. Yöntemlerini hemen uygulamaya başladık.”

“Normalde ağrılı bir ameliyat olacaktım. Op. Dr. Fatih Kırar ile tanışınca ameliyata gerek olmadığını öğrendim. Boyun fıtığımdan özel teknikler sayesinde kısa sürede kurtuldum.”

Sağlık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

SekaBet | casino siteleri