Dell Inspiron Gaming 7567

Hem oyun hem de okul uygulamaları için eşsiz bir deneyim sunan Dell Inspiron 15, 7. nesil Intel Core i7 işlemci

Hem oyun hem de okul uygulamaları için eşsiz bir deneyim sunan Dell Inspiron 15, 7. nesil Intel Core i7 işlemci ve SSD depolama seçeneğiyle öğrencilerin en sevdiği dizüstü bilgisayar haline geliyor

Okulların açıldığı günlerde öğrencilerin en fazla ihtiyaç duyduğu teknolojik cihazların başında yetenekli bir dizüstü bilgisayar geliyor. Hem okul uygulamalarını hem de oyunları yüksek hızda çalıştırarak en iyi performansı sunan Dell Inspiron 15, uygun fiyatlarla Türkiye’deki kullanıcılarla buluşuyor.

Dell’in, herkes için oyun konseptiyle portföyüne eklediği yeni Inspiron Gaming serisi, oyunculara daha makul bir fiyat aralığında ve kutudan çıktığı gibi oyuna hazır sistemler sunuyor. Dell Inspiron Gaming serisi, uygun fiyatlarla Vatan ve Hepsiburada.com’da tüketicilerle buluşuyor.

 

Özel ön ve arka termal çıkışlar, ikili fan, büyük boy borular ve ısı eşanjörleri, kesintisiz uzun oyun seansları için her bir bileşeni serin tutmakla görevli 7. nesil Intel dört çekirdekli işlemciler ve aralarında NVIDIA GeForce GTX 1050 ile 1050Ti’nin de bulunduğu NVIDIA Pascal grafik kartlarıyla gerçekçi gölgelere, dokulara ve efektlere sahip keskin ve detaylı oyun görüntüleri sağlıyor Işık yansımasını önleyen ultra yüksek çözünürlüklü ekran ise çok ışıklı ortamlarda bile netlik sunuyor. Waves MaxxAudio Pro, dizüstü bilgisayarın hoparlör bölmelerinden ve derin bas hoparlöründen en iyi şekilde yararlanan ses kontrolü ve ayarı sağlayarak, müzik ve video parçalarına göz alıcı bir boyutluluk kazandırıyor 74 WHr¹ güce sahip derin yedek pil, şarj aralarında oyuncuları daha uzun süre oyunda tutuyor veya daha fazla art arda izleme olanağı sağlıyor

 

İşlemci
7 Nesil Intel® Core™ Dört Çekirdek İşlemci
 
Operating Systems
Windows 10 Home
Ubuntu (belirli ülkelerde)

Bellek
4 GB DDR4 2400 MHz (32 GB’a kadar) (ek bellekler ayrı satılır)
8 GB DDR4 2400 MHz (32 GB’a kadar) (ek bellekler ayrı satılır)

Sabit Disk
128 GB Katı Hal Sürücü + 500 GB 5400 rpm Sabit Sürücü ile çift sürücü yapılandırması
1 TB 5400 rpm Sabit Sürücü
256 GB Katı Hal Sürücü + 1 TB 5400 rpm Sabit Sürücü ile çift sürücü yapılandırması

Video Kartı
NVIDIA® GeForce® GTX 1050, 4GB GDDR5 video belleği

Ekran
15,6 inç FHD (1920 x 1080) Parlama Önleyici LED Arkadan Aydınlatmalı Ekran
15,6 inç UHD (3840 x 2160) IPS Parlama Önleyici LED Arkadan Aydınlatmalı Ekran

Bağlantı Noktaları
1 HDMI 2.0
3 USB 3.0 (1’i PowerShare özellikli)

Kasa
Bölmeler
tek vidalı yuva kapağı
Kamera
Çift Dijital Mikrofon Dizisine Sahip Tümleşik Geniş Ekran HD (720p) Web Kamerası
Renk Seçenekleri
Mat Siyah veya Amber Kırmızısı ile Özelleştirilmiş Özellikler

Klavye
Sayısal tuş takımıyla birlikte standart tam boy, sıvı dökülmesine karşı dayanıklı tuşlar
Sayısal tuş takımıyla birlikte isteğe bağlı olarak arkadan aydınlatmalı tam boy, sıvı dökülmesine karşı dayanıklı tuşlar

Boyutlar
Yükseklik: 25,44 mm (1,00 inç) x Genişlik: 384,9 mm (15,15 inç) x Derinlik: 274,73 mm (10,82 inç)
Başlangıç Ağırlığı: 2,62 Kg (5,76 lb)

Ses ve Hoparlörler
2 ayarlanmış hoparlör ve 1 subwoofer; Waves MaxxAudio® Pro ile ses işleme özelliği 
1 combo kulaklık / mikrofon jakı

Kamera
Çift Dijital Mikrofon Dizisine Sahip Tümleşik Geniş Ekran HD (720p) Web Kamerası 

Kablosuz
802.11ac + Bluetooth 4.2, Çift Bant 2,4 ve 5 GHz, 1×1

Gerçek dünya için tasarlandı
Yeni bilgisayarınızı sonraki yıllarda da severek kullanmanızı istiyoruz. Bu nedenle Inspiron dizüstü bilgisayarların güvenilirliğini yalnızca alışılmış kullanım alanlarında değil, olabilecek her yerde test ediyoruz.

Yüksek ısı: Soyunma odalarından kilitli arabalara kadar, Inspiron dizüstü bilgisayarları 65°C/149°F’ye varan kısa süreli yüksek sıcaklıklarda test ediyoruz.

Menteşeler: Inspiron dizüstü bilgisayarların menteşelerini test ederek 20.000 açma-kapamadan sonra da sağlam olduklarından emin oluyoruz.

Tuşlar: Sık kullanılan tuşları 10 milyon vuruş ile, dokunmatik yüzey düğmelerini de 1 milyon kez test ediyoruz. Romanınızı gönül rahatlığıyla tamamlayabilirsiniz.

Düğmeler: Güç ve multimedya tuşlarına hangi işlevleri atarsanız atayın 40.000 kez basarak tümünün dayanıklılığını test ettik ve sorunsuz olduklarını onayladık.

Döndürme: Bu kadarı da fazla, diyebilirsiniz, ancak her Inspiron dizüstü bilgisayarın tabanını ve kapağını 25.000’den fazla kez döndürdükten sonra size içindeki parçaların yeterli korumaya sahip olduğu güvencesini verebiliriz.

Pil: Inspiron’unuzun pilini muhtemelen 30 kez çıkarıp takmazsınız ama yaparsanız da bunu test etmiş olmamızın rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Oyun İçin Hazır 

Dell Oyun İçin Hazır makineler, oyun dünyasının gereksinimlerini dikkate alarak özel olarak tasarlandı. En hızlı işlemcilerden, güçlü harici grafik kartlarına kadar tüm deneyimlerinizi daha sürükleyici ve gerçekçi kılar.

Kaynak: istemci.com

Teknoloji

Bir yanıt yazın