Instagramda Nasıl Takipçi Arttırılır

Instagram’da Nasıl Takipçi Arttırılır?

Instagram kullanıcılarının en çok istediği şeylerden biri, fazla takipçi sayısı ve buna paralel olarak beğeni sayısını artırmaktır. Instagram’da aktif olma durumuna göre takipçilerin artması da önemlidir.

Instagram kullanıcıları organik olarak takipçi sayısını artırmaya çalışırken, özellikle daha yeni Instagram hesabı açmış kişiler, Bayigram.com üzerinden İnstagram takipçi satın al hizmetinden yararlanarak, aktif takipçi sayısına rahatlıkla ulaşıyor.

Instagram’da Bir Günde Kaç Kişi Takibi Yapılabilir?

Instagram’da günlük kaç kişinin takip edilebileceğini, ne kadar beğeni yapılabileceği, belli limitlere bağlıdır.

  • Instagram’da 25-35 saniyede bir beğeni yapabilir ya da tek seferde 1000 beğeni yapabilirsiniz. Bu limit sonrası 24 saat boyunca beklemeniz gerekir.
  • Instagram’da DM mesaj limiti günde 50 ila 100 DM arasındadır. Yeni hesaplar günde, 25 ila 50 DM arasında gönderi yapabilir.
  • Instagram’da ortalama 10 takip yapma limiti vardır. Bunun anlamı günde 100 ila 150 arasında takip yapılabileceğidir.

Instagram’da takip edilme sayısı günlük 100 ila 150 sınırını aşarsa, kısa süre hesaba yasak gelir. Instagram unfollow yasağı 1 saat ile 48 saat arasında gerçekleşir.

Instagram Gerçek Takipçi Nasıl Yapılır?

Instagramda gerçek takipçi kazanmak oldukça önemli ve aynı zamanda zorlayıcıdır. Düzenli paylaşımlar yapmak, içerik takvimi hazırlamak, yüksek çözünürlüklü fotoğraf ve videolar paylaşmak, farklı filtre ve boyutları denemek gerekir.

Aynı zamanda güncel ve içeriklerinizi tanımlayıcı hashtagler kullanmak, influencer pazarlama çalışmaları gerçekleştirmek de gerçek takipçi kazanmanın yollarından biridir. Profilinizi detaylandırarak öne çıkan hikâyelerin eklenmesi, mümkün olduğunca takipçilerle etkileşime geçilmesi ve hesabın diğer sosyal medya hesaplarında paylaşılması gerekir.

Tüm bu eylemler, uzun süredir Instagram’da bulunan hesaplar için kolaydır. Ancak daha yeni açılmış hesaplar için, tüm bunların yapılması ve kısa sürede takipçi sayısına ulaşmak zorlayıcıdır.

Instagram’da 1000 Takipçiye Nasıl Ulaşılır?

Instagram kullanıcıları için yüksek sayıda takipçiye ulaşmak önemlidir. Instagram hesabının 1000 takipçiye ulaşabilmesi için bazı kriterleri yerine getirmek gerekir.

  • Instagram hesabı, herkese açık hale getirilmelidir.
  • Doğru zamanda doğru yerde ilgi çekici hashtagler kullanılır.
  • Öne çıkan, ilgi çeken hikâyeler paylaşılır.
  • Instagram’da her zaman aktif olunur.

Tüm bunların yanında takipçilerin sevebileceği, ilgi göstereceği çekilişler yapmak, takipçilerin değerli olduğunu hissetmelerini sağlamak da takipçi sayısını yükseltemeye yarayacaktır.

Özellikle yeni açılan Instagram hesaplarının bunları yapması zaman alacağı için, https://bayigram.com/ üzerinden takipçi satın alma işlemi gerçekleştirerek, daha hızlı şekilde takipçi sayınızı da yükseltebilirsiniz.

Teknoloji

Bir cevap yazın