Lenovo’dan Bababook

Lenovo’dan babanıza,moduna uygun dizüstü bilgisayar

Türkiye’nin ve dünyanın lider bilgisayar üreticisi Lenovo’nun benzersiz ürünleri, Babalar Günü için farklı hediye alternatifleri sunuyor. Tatil planlarının yapılmaya başlandığı şu günlerde eğer siz de babanıza tatilde yanından ayıramayacağı, uygun fiyatına rağmen üstün performans sunan bir dizüstü bilgisayar hediye etmek istiyorsanız, 14 inç ekranlı Lenovo Flex 2 tam size göre.

ÇİFT MODLU, RENKLİ TASARIM

300 derece dönerek dizüstü modundan stand moduna geçebilen dokunmatik ekranlı Lenovo Flex 2, çok modlu bilgi işlem rahatlığını bütçenizi zorlamayacak bir fiyatla sunuyor. Tatilde de çalışmaktan vazgeçmeyen babanız Flex 2’nin klasik dizüstü modunda işlerini kolaylıkla tamamlayıp güzel bir filmin tadını, stant moduna geçirdiği bilgisayarında çıkartabilecek. Dokunmatik ekranıyla rahat kullanım imkanı sunan Flex 2, babanızın moduna göre ister iş, ister eğlence için her an hazır.

6 saate varan pil ömrüyle Flex 2, babanızın en iyi yol arkadaşı olacak. İnce ve hafif dizüstü bilgisayarlar genellikle pahalı olsa da, sadece 22,4 mm inceliğe ve 1,9 kg hafifliğe sahip Flex 2, 699 TL fiyatıyla dikkat çekiyor. Flex 2, Dolby® Advanced Audio™’lu hoparlörleriyle de güçlü bir stereo ses sunuyor.

Kaynak: sondakikablog.com

Teknoloji

Bir cevap yazın