Netflix Platformuna Erişim Sağlamak İçin Ne Yapılması Gerekiyor

Netflix Platformuna Erişim Sağlamak İçin Ne Yapılması Gerekiyor

Netflix dijital platformuna erişim sağlamak için internet üzerinden Netflix’in resmî sitesine giriş yapılması ve platform içeriklerine erişmek için de üyelik ya da abonelik işlemlerinin yapılması gerekiyor. Bu işlemlerin yapılması için ise resmi sitede yer alan birkaç kısa adımın tamamlanması gerekiyor. Birkaç kısa adımın tamamlanması sırasında ise üye ya da abone olacak kişiden bir ücret talep edilmektedir. Paket dahilinde sunulan bu ücret, kullanıcıya farklı seçenekler halinde sunuluyor. Platforma üyelik ya da abonelik işlemlerinden sonra tüm içeriklere erişim sağlanması da mümkün olmuş olacaktır. Netflix platformunun haricinde ise birkaç alternatif internet sayfası da yer alıyor. Bu internet sayfaları ise internet üzerinden netflix izle ya da netflix ücretsiz izle gibi arama etiketleri ile aranması dahilinde ulaşılmış olacaktır.

Netflix Platformunda Bulunan Rebelde Dizisi

Netflix üzerinde yer almakta olan Rebelde dizisi Türkçesi ile Asi Yıllar isimli bir dizidir. %89 oranında Netflix üzerinden beğeni toplamış olan dizinini afişi ise oldukça farklı bir şekilde tasarımlanmıştır. 1 sezon ve 8 bölümden oluşan dizinin asıl dili ise İspanyolca dilidir. İspanyolca olmasına rağmen Netflix platformu üzerinden çokça fazla dilde çevirisi yapılmış olan bir dizidir. 1.sezonunun 6 ocak 2022 tarihinde çekilip yayımlanan Rebelde, 9 Ocak 2022 tarihinde yeni bölümlerinin yine Netflix platformu üzerinden yayımlanacağını ve 2.sezon için de yenileneceğini de duyurmuştur. Dizi %89 oranında izleyiciler tarafından beğeni toplamış olan orijinal Netflix dizisidir.

Rebelde Dizisinin Konusu Nedir

Rebelde dizisi ya da diğer adı ile Asi Yıllar dizisi biraz daha genç gruba hitap eden bir dizidir. Dizinin konusu ise Elitler Okulunda yeni bir dönem başlaması üzerine Loca isimli okulda ve çevrede hiç kimsenin bilmediği, gizli olan bir topluluk oluşuyor. Bunun üzerine ise oluşmuş olan bu grup, birinci sınıfta bulunan öğrencilerinin müzik için oluşan tüm umutlarını neredeyse kırmak üzeredir. Dizinin konusu bu şekilde ilerlerken dizinin başrolünde ise Azul Guaita, Franco Masini, Sergio Mayer Mori isimleri yer alıyor Dizi drama dizileri arasında yer alırken, yapımcıları tarafından 18 yaş ve üzerinde bulunan izleyicilerin diziyi izlemesi tavsiye ediliyor.

Genel Kültür

Bir cevap yazın