Şekilli İsim

Şekilli isim seven instagram kullanıcıları instagram kullanırken klasik yazı tiplerinden ziyade şekilli harfler kullanarak profil isimlerini daha süslü, havalı ve ilgi çekici hale getirirler. Bu sayede instagram kullanmak hem daha hevesli hale gelir hem de diğer kullanıcılar bu tarz farklı yazı stillerinde olan isimlerden daha fazla etkilenirler. Ayrıca bu sayede daha fazla takipçi kazanıldığı da bir gerçektir. Elbette sadece Instagram ismini şekilli yapmak yerine Youtube kanal ismini, Twitter isminizi, oyunlardaki kullanıcı isminizi de şekilli yapabilirsiniz.

 

Şekilli İsim Yazma

 

Hoş ve göze güzel gözükecek yazılar yazmayı sevenler bu şekilde isim yazmaya çok meyillidirler. Uzun süredir, düz yazı yazmaktan sıkılan kişiler için şekilli yazılar yazabilecek platformların sayısı son zamanlarda çok arttı. Bu sayede, şekilli isim yazma ve birbirinden havalı nickler yazmak isteyenler, istediklerine ulaşabiliyor hatta farklı tarzlar sayesinde farklı fikirler edinebiliyor. Şekilli isim sitelerini ziyaret ettiğinizde çok rahat kendinize göre bir isim bulabilirsiniz. Aklı karışık olan ve PUBG gibi bir oyun oynamayı düşünen kişilerin öncelikle isim yazma ve nick önerisi yapan sitelere girmesi tavsiye edilir.

 

Şekilli İsimler

 

Şekilli isimler kullanım olarak özellikle oyunların hayatımıza girişiyle inanılmaz derecede artışa geçmişti. Çocukken oyun oynayan çocuklar, daha o yaşlarda nick kullanmaya başlamışlardı. Herkes kendine göre havalı bulduğunu nick olarak kullanıyordu. Oyunlardan sonra Facebook, Instagram, Twitter, Snapchat gibi uygulamaların hayatımızın merkezine girişiyle birlikte iyice arttı. Eskiden sadece çocuklar havalı nickler tercih ediyorken artık her yaştan kişi şekilli yazılar yazmak için siteler araştırmaktadır.

 

Yazdığı yazıyı daha etkili gösterme, yazdığının ilgi çekmesini isteyen ve sosyal medyada bir kitleye hitap eden herkes tarafından kullanılmaktadır.

Ayrıca, şekilli nickler kişiliği yansıtmaktadır. Normal hayatınızdaki hareketlerden yola çıkarak sizin nasıl biri olduğunuzu yansıtacak bir sürü şey ekleyebilirsiniz. Kendinize göre bir emoji yaratabilirsiniz, kendinize uygun bir yazı stili belirleyip karakterinizi daha iyi yansıtabilirsiniz.

 

Şekilli isimler yapmanızı sağlayan sekillinickyazma.net sitesini ziyaret edebilir ve kendi isminizi ya da başka birisinin ismini yazarak şekilli yapabilirsiniz.

 

Teknoloji

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

SekaBet | casino siteleri