Toshiba’dan Karne Hediyesi

Toshiba’dan çocukları sevindirecek karne hediyeleri

Yaz tatiline girmenin heyecanını yaşayan çocuklara ve onların başarılarını ödüllendirmek isteyen anne babalara birbirinden farklı hediye alternatifleri sunan Toshiba, bu yaz tatilinde de çocukları unutmadı…

Hızla gelişen teknoloji, her geçen gün kendini teknolojiyle harmanlayan yeni dönem çocuklarının karne hediyesi tercihlerini de değiştirdi ve beklentiler farklılaştı. Toshiba notebook alın, çocuklarınızı mutlu edin.

Toshiba’dan dönüştürülebilir Satellite L10W-B ve Satellite CL10-B

Toshiba’nın ilk dönüştürülebilir 29.5 cm (11.6”) HD dokunmatik ekranlı Satellite L10W-B modeli farklı ihtiyaçlara uyacak şekilde beş farklı moda dönüşebiliyor. Satellite CL10-B modeli ise, hafifliği ile seyahat için ideal ve bulut üzerinden özgür bir çalışma için tasarlandı . Uygun fiyatlara değer katan zengin özelliklere sahip modeller şık ve modern tarzlarıyla hızlı yanıt veren performansa sahipler. 29.5 cm (11.6”) ekranlı cihazı Satellite L10W-B, tek bir cihazda içeriklerin farklı şekilde kullanılabileceği beş farklı moda sahip. Satellite CL10-B ise tek bir seyahat dostu notebook taşıyarak bulut üzerindeki dosyalara erişebilme ve kaydedilme özgürlüğü sunuyor. Öğrenciler için ilk notebook olarak kullanılmak veya uygun fiyatlara eşlikçi bir cihaz edinmek isteyenler için ideal yeni Satellite modelleri tüm mobil yaşam biçimlerine uyum sağlıyor.

Yalnızca 1.1 kg dan başlayan Satellite L10W-B ve CL10-B modelleri, ultra-taşınabilirlik için son derece hafifler. Seyahat halinde kullanım için şık, saten altın rengi rahat açılıp kapanan tasarıma sahipler. Ayrıca her iki modelde bulunan tam boy çerçevesiz klavye ve 10 parmak dokunma desteği çok daha rahat yazma ve navigasyon sunuyor. Her iki model de küçük boyutlarına rağmen sahip oldukları en yeni Intel® işlemciler ile günlük görevleri kolaylıkla yürütebilen güçlü performansa sahip. 500 GB sabit sürücüye sahip Satellite L10W-B modeli, yüksek sayıda dosya depolayabiliyor ve 4GB’a kadar RAM yumuşak bir performans ve çoklu işlem sağlıyor. Satellite CL10-B dosyaları bulut üzerinde depolamak için tasarlandığından, duyarlı 32 GB’lık eMMC depolama 2 GB RAM ile birlikte sunuluyor. Hızlı başlama ve internet üzerinden erişim ile Satellite L10W-B ve Satellite CL10-B modelleri her yerde yumuşak ve kusursuz bir PC deneyimi sağlıyor. Her iki model de entegre prizma bataryalara sahip.

Toshiba Satellite Click Mini 2-si-1 arada: Ayrılabilir ve size uyum sağlar

Toshiba Click Mini, 8,9’’ ekranda tam işlevsel bir notebook’tan tek bir tuşla tablete dönüşebilmesiyle yüksek taşınabilirlik sağlıyor ve çoklu cihaz taşıma gereksinimi ortadan kaldırıyor. Full HD (1920 x 1200) ekranı film izlerken veya fotoğrafları görüntülerken mükemmel bir görüntüleme deneyimi sunarken, parlak IPS ekran birden fazla insanın ekranı izlediği durumlarda daha geniş görüş açısı ve çok daha fazla esneklik sağlıyor. Dolby® Digital Plus™ ile yükseltilen net seslere ve stereo hoparlörler ile müziklere, filmlere, oyunlara ve videolara derinlik ve güç katan üstün ses kalitesi sunuyor.

İster seyahatte ister evde kullanılsın Satellite Click Mini tüm gün boyunca iş ve oyun için gereken herşeyi sunuyor. Klavye takılı haldeyken kullanıcılar 16 saate kadar video gösterimi sağlayan pil ömrünün tüm çalışma günü ve sonrasında keyfini çıkarabiliyorlar. Tablet olarak ise tek bir şarjla 8 saate kadar video gösterim sağlıyor. Akıllı şarj sistemi her zaman ilk olarak tabletin şarj olacağı ve klavyenin pil ömründen sonra tablet pilinin kullanılacağı anlamına geliyor. Böylelikle klavyesiz kullanımda pil ömrü azami seviyeye çıkarılmış oluyor.

Toshiba Qosmio X70 eğlencede en üst seviyeyi sunuyor

Güçlü grafik performans ile şık görünümü ve gelişmiş görsel-işitsel özellikleri bir araya getiren Qosmio X70, her zaman daha fazlasını isteyen kullanıcılar ve fotoğrafları, videoları düzenleyebilmek, oyunların keyfine varabilmek ve geniş 43.9 cm (17.3”) ekranda film izlemek isteyen multimedya meraklıları için ideal. LED arka aydınlatmalı Full HD, 1920×1080 çözünürlüklü ekranı ile Qosmio X70, aksiyon dolu filmler, oyunlar ve online içerik için yoğun bir görsel deneyim sağlıyor. Geniş 43.9 cm (17.3”) 300 NIT ekran, net detaylar için canlı ve parlak renkler ile her zaman optimum görüntü kalitesi sunuyor. Qosmio X70’in görsel kusursuzluğu Toshiba için özel üretilen harman/kardon® hoparlörlerle tamamlanarak etkin ses ve üstün bir işitsel deneyim sağlanıyor. Geniş eğlence yelpazesi ile donatılmış Qosmio X70, kullanıcıların sevdikleri filmleri, oyunları ve medya dosyalarını en yoğun şekilde kullanabilmelerine imkan veriyor. Qosmio X70, güçlü ve çarpıcı olmanın yanı sıra şık ve seçkin bir görünüm için mat kırmızı vurguları bulunan özel koyu gümüş rengi kaplamaya sahip. Buna ek olarak, notebook’un arka aydınlatmalı kırmızı ışık vurgulu döşeme klavyesi, düşük aydınlatmalı ortamlarda kullanım sağlarken, hareket algılayıcı (gesture) destekli geniş clickpad alanı kullanıcıların her çeşit eğlence içeriğinde, yönetimin her an kendilerinde olduğunu hissedebilmelerine yardımcı oluyor.

Kaynak: buguncel.com

Teknoloji

Bir cevap yazın