Yol Çalışmaları Devam Ediyor

Yol Çalışmaları Devam Ediyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Serik’in kırsal bölgelerini birbirine bağlayan 30 kilometrelik yol grubunu güncelleyerek konforlu yollar ve daha kolay ulaşım için şehir genelinde çalışıyor. Büyükşehir Belediyesi Asfalt Yenileme Projesi ile büyük tonajlı araçlar ile kırsal topluluklar arasındaki toplu yollarda şiddetli yağışlardan kaynaklanan hasarlar onarıldı. Antalya haber sizlere bu alanda en iyi hizmetleri en doğru koşullarda sunmayı başarıyor. Yol çalışmalarıyla beraber Antalya’nın yolları en iyi şekilde modernize edilmeye başladı. Bakanlık bu alanda çalışmalarını sürdürerek en iyi hizmetleri vatandaşlara sunmayı başarıyor.

Büyükşehir Belediyesi Çalışmalarını Hızlandırıyor!

Büyükşehir Belediyesi Köy Hizmetleri Daire Başkanlığı, Serik ilçesine bağlı Gökçepınar, Etler, Demirciler ve Yeşilvadi mahalleleri arasındaki grup yolunda yenileme çalışmalarına başladı. Serik ile Manavgat’ı kırsaldan birbirine bağlayan 30 kilometrelik yol asfaltla kaplandı. Yol yüzeyinde yükseklik farkı olan kısımlar inşaat ekibi tarafından doldurulacak ve bazı yol bölümleri de genişletilip iyileştirilecektir. Asfalt yenileme projelerine yaklaşık 6 milyon liralık yatırım yapılarak, Grup’un yolları vatandaşlara daha güvenli bir sürüş ortamı sağlayacak şekilde çağdaşlaştırılacak.

Çalışmalar Sıkı Şekilde Devem Edecek !

Yeşilvadi Muhtarı Mehmet Alice, grup yolunun Çandır’da Alacami, Gökçepınar, Etler, Demirciler ve Yeşilvadi’yi birbirine bağlayan çok önemli bir güzergah olduğunu ve çalışmalardan çok memnun olduklarını söyledi. Alice, “2015 yılında yolumuz asfaltlandı ve bir yıldan az bir sürede bozuldu. Başkan Muhytin’e bir başvuru daha yaptık. Şimdi asfaltımız yapılıyor. Bu bizim için son derece önemli bir yol. Serik ve Serik’i birbirine bağlayan yol. Manavgat ilçelerinden D400 karayolunu kullanmadan kırsal kesimden geliyoruz. Bunda emeği geçen Başkanım Muhittin Böcek’e ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi. Antalya son dakika haberleri kapsamında kişilere en güvenilir bilgilerden yararlanma fırsatlarına sahip oluyorlar.

Yeşilvadi ile Candır mahalleleri arasında öğrenci taşımak için otobüse binen Atilla Sarı, en çok yolun yapımından memnun olduğunu söyledi. “Kışın yağmur yağdığı için yollarımız çok tehlikeli. Çukurlardan kaçmamız gerektiği için çok kaza yaptık. Şimdi yolun yapımından çok memnunuz. Şimdi çocuklarımızı okula bırakacağım ” dedi

Genel Kültür

Bir yanıt yazın